Shes trapezarin e kuzhines

Shitet nga: Riza 08 Nën 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e kuzhines me 6 karrika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim