Shes urgjend tavolinen e xhamit dhe komoden

Shitet nga: Haris 23 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes urgjend komoden dhe tavolinen e xhamit me kater karrige qmimi i diskutushen pres blers serioz nr +37744391250 edhe viber kom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim