Shesim inventarin për zyre

Shitet nga: Lumni 12 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim gjithë inventarin për zyre si karriga, tavolina,ulëse 1, 2, 3 të lëkurës, kompjuter, printer, telefon faks etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim