Shiten Karrikat me qmim shum te volitshem

Shitet nga: s. 15 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 12 karrika me qmim te volitshem shum pak te perdorura.

Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim