Shiten Tavolinat

Shitet nga: Dardan 28 Sht 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina e Kompjuterit me madhesi 60 x 45 dhe Tavolina e Dites me madhesi 60 x 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim