Shiten fotele

Shitet nga: Nysretin 21 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten fotelet han shum te mira,sasia 50 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim