Shiten karrige

Shitet nga: Karrige 22 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrige shum pak te perdorura,ngjyra te gjelber te zez dhe bardh,jan 14 copa

Sms vetem shkruani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim