Shiten tavolina te JYSK me cmim te volitshem

Shitet nga: Dafina 03 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e kuzhines, te dites dhe TV komode, te gjitha ne gjendje te shkelqyer.
Te gjitha jane te blera ne JYSK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim