Shiten

Shitet nga: Daorsa 30 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tryeza po ashtu edhe tepihet, per aryse te nderrim te shtepis

Çmimet me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim