Shiten

Shitet nga: Fatmir 30 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryezë,komodina ,tryezë dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim