Shitet Inventari

Shitet nga: edi 10 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventari per zyre, shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim