Shitet Tavolina e punes 100 Euro

Shitet nga: Eki 21 Dhj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 2 tavolina të punës, 100 euro secila, 70x140x75cm. Te interesuarit, 044 117 223 ose 045 111 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim