Shitet Trepesaria

Shitet nga: Arben 30 Jan 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes trepesarin me 6 karrike e punuar me dru.Cmimi 220 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim