Shitet banka shkollore

Shitet nga: Agron Hoxha 09 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet banka shkollore e pershtatshme per femije dhe te rritur me dollap nen tavoline.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim