Shitet karrika Lekur e bukur dhe rehatshme perpun

Shitet nga: Karrika 25 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Karriken e Lekures prodhimimi i lekures nga Turqia ,shum pak e perdorur e bukur elegante dhe shum e rehatshme per pun si dhe per shtepi .E pershtatshme per zyra si dhe per shtepi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim