Shitet karrika levizese e drurit

Shitet nga: Arber 15 Krr 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet karrika levizese e drurit shume kualitet. Karrika eshte shume e ruajtur nuk ka te grithura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim