Shitet komplet invertari dhe te gjitha paisjet

Shitet nga: Leo 28 Jan 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiteten te gjitha paisjet siq shihen edhe ne foto po sjan edhe te gjitha te postuara plus dhe komplet invertari per nje sallon bukurie siq po i shihni edhe ne foto te gjitha jan vetem 6 muj te perdorura jan te ardhura nga zvicra qmim i diskutushem ka edhe foto tjera tpaisjeve per ma shum info mundeni me kontaktu ne ket nr 044396665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim