Shitet tavolina urgjent

Shitet nga: Leonard 09 Sht 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per teras ose oborr
Tavolina ka kornizen dhe kembet me material te plastifikuar
Xhami sekurity me dekorim
Tavolina eshte e re para nje muaj eshte blere ne MOB IN
Dimenzioni 150x90=cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim