Shitet trapezaria

Shitet nga: Tina 24 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet trapezaria me kande ne gjendje shume te mire dhe shume e pershtatshme .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim