Shitet trepezaria ne gjendje perfekte

Shitet nga: arta 17 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet trepezaria ne jendje shume te mire, eshte prodhim slloven.
Ka gjashte ulese, dhe gjithashtu ka pjesen qe ju shtohet per me rrit madhesine.
Cmimi eshte shume i volitshem, eshte blere shume ma shtrejt po per shkaqe personale shitet ne kete cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim