TAVOLIN PER DHOM DITE ....

Shitet nga: Gent 21 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin per dhom dite shum e mir gjithashtu dhe qmimi shum i volitshem,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim