TAVOLIN TE BUKES ME 6 KARRIKA QMIMI I LIR

Shitet nga: mursel 15 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHES TAVOLIN TE BUKES ME 6 KARRIKA
ESHT SHUM E BUKUR PA ASNJE GERRVISHJE
QMIMI I LIR VETEM 250 EURO I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim