TAVOLINA 100% BUNG

Shitet nga: Deni 14 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLINA ESHTE NGA DRURI BUNG 100%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim