TAVOLINA BUKE

Shitet nga: MOBILERIA ARTI 28 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina Buke shume kualitative dhe te pershtatshme per qdo ambient.
Posedojm mobile shume te mira dhe cilesore
Tek ne ju mund te beni zgjedhjen ideale per nje tavoline buke
TRANSPORTI NE TER KOSOVEN
Mund te na thirrni edhe ne viber ne nr. tel:044-351-256 dhe ne nr.tel 044-983-090
Qmimi shum i lire 195 euro 195EURO 195 EURO 195 EURO 195 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim