TAVOLINA BUNG 100%

Shitet nga: Deni 16 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLINA BUNG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim