TAVOLINA E BUKES

Shitet nga: ganiu 06 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shis tavolinen e bukes me kater karriga sic shihet ne foto me dimensione 120x80 cm. Karrigat jane prej lekure dhe nuk askund asnje demtim. Tavolina eshte shum pak e perdorur (1 vit e perdorur). cmimi i blerjes ka qen 400 euro. Cmimi eshte 270 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim