TAVOLINA MESI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FABRIKA AREV 09 Qer 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi

PRODHOJM TAVOLINA MESI 60X110X42 ME SHUMIC DHE PAKIC.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim