TAVOLINA NGA DRURI BUNG 100%

Shitet nga: Dreni 04 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLINA NGA DRURI BUNG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim