TAVOLINA

Shitet nga: bujar 11 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me dimenzione; gjersia 92 cm, gjatësia 1.45 cm.
Tavolina është e ruajtur mirë.
Tavolina me 6 karrige çmimi 160 euro
Tavolina pa karrike 80 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim