TAVOLINE PLASTIKE PER KOPSHT 15 EURO

Shitet nga: Dreni 19 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline per kopsht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim