TAVOLINE DHE SHPORET

Shitet nga: Vjollca 18 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline dhe shporet

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim