TAVOLINE PER BALLKON APO KOPSHT

Shitet nga: deni 31 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLINE PLASTIKE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim