TREPEZARI

Shitet nga: Fisnik 25 Tet 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline klasike me 6 karrige e viteve 80ta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim