Tavolinë Buke

Shitet nga: Roland 16 Jan 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë buke per 6 perona po mund te behet per me shum persona,ka 6 karrtige,ka ngjyrë te kafte dhe xhamin ngjyrë e zezë.Ne gjendje te rregullt është blerë 1000 euro dhe shitet 250 euro.Na kontaktoni 044313880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim