Tavolinë e bukës

Shitet nga: rinor 30 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e bukes me 6shte karriga, tavolina eshte 100% dru nga gjermania, te perdorura,
çmimi fiks 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim