Tavolinë me 7 karrika

Shitet nga: Avdyl 02 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë buke me 7 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim