Tavolinë nga druri

Shitet nga: Albana 29 Gsh 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina nga druri, mjaft kualitative,,ne gjendje te shkelqyeshme, pothuajse e re. Mund te perdoret ne ambiente te brendshme dhe te jashtme. E blere jashte Kosoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim