Tavolinë

Shitet nga: Isuf Rushiti 02 Pri 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina - qmimi 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim