Tavolin 6 karrika shitet urgjentisht per shkak m..

Shitet nga: Besim 05 Shk 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolina me 6 karrika e perdorur pos 1 muaj e bler n llesna urgjentisht po mu duhet me shit esht tavolina e bardh karrikat e zeza siq shihen n foto pa asnje grrith shihet edhe vet si n foto per mashum numrin e kemi edhe n viber 045 530 379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim