Tavolin Gjami

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arben 16 Qer 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Osht thuj se e re shum pak e perdorun,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim