Tavolin Xhami

Shitet nga: Amonex 08 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin Xhami 1 X 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim