Tavolin buke

Shitet nga: Kasi 31 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin buke qe ka kushtuar 450 euro, ndrrim me shporet Alfa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim