Tavolin buke

Shitet nga: xxx 12 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin kuzhine per 8 persona poashtu ka edhe ulsen e vet matrial druri e ardhur nga zvicra eshte e pa perdorur
viber:0038649449448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim