Tavolin buke

Shitet nga: Emi 20 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin buke per 8 persona ka mundedin te zvogelohet te behet per 6 persona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim