Tavolin buke

Shitet nga: Ajan 19 Tet 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin buke e drurit me karrike likure ne gjendje shum te mir qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim