Tavolin buke

Shitet nga: Ajan 26 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin buke prej druri me karrike likure po thuajse e re qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim