Tavolin druri

Shitet nga: tavolin 11 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina e drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim