Tavolin e Bukes me 6 korrika dhe Tavolin e Nd..

Shitet nga: Afrim 26 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 korrika shum pak e perdorur eshte shume rujtne ashtu edhe nje tavolin e ndjes te gjitha vijn me ket qmim gjindemi ne dardani Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim