Tavolin e bukës

Shitet nga: Naser 14 Mar 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina 1 vjet e perdorur ,ësht e ruajtur mir ,arsyja e shitjes per shkak ndrrimit te vendbanimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim