Tavolin e bukes me 6 karrige

Shitet nga: valdrin 03 Gsh 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Tavolinen e bukes me 6 karrige material nga druri 6 muaj e perdorur, gjendja shum e ruajtur, cmimi te cilin une kam paguar eshte 850 Euro, per shkak te renovimit te baneser dhe hapsires se vogel ne banes kam vendosur ta shes.per interesim lirisht kontaktoni ne email adress ose permes telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim